| Versiyon Adı | 2.0 T6 R-Design |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 833 km |
| Sistem Gücü | 320 HP |
| Sistem Torku | 400 Nm |
| Maksimum Hız | 250 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 5.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1969 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.2 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 500 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4963 mm |
| Genişlik | 1879 mm |
| Yükseklik | 1443 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 469.840 ₺ |
| Mart | 469.840 ₺ |
| Nisan | 469.840 ₺ |
| Mayıs | 469.840 ₺ |
| Haziran | 479.220 ₺ |
| Temmuz | 479.220 ₺ |
| Ağustos | 490.390 ₺ |
| Eylül | 590.410 ₺ |
| Ekim | 590.410 ₺ |
| Kasım | 655.060 ₺ |
| Aralık | 655.420 ₺ |