| Versiyon Adı | 2.0 T5 Advance |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 0 km |
| Sistem Gücü | 245 HP |
| Sistem Torku | 350 Nm |
| Maksimum Hız | - |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1969 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.2 lt |
| Yakıt Deposu | - |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1711 Kg |
| Uzunluk | 4854 mm |
| Genişlik | 2106 mm |
| Yükseklik | 1493 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 200.970 ₺ |
| Şubat | 201.130 ₺ |
| Mart | 201.130 ₺ |
| Nisan | 201.130 ₺ |
| Mayıs | 203.150 ₺ |
| Haziran | 203.150 ₺ |
| Temmuz | 203.150 ₺ |
| Ağustos | 203.150 ₺ |
| Eylül | 230.940 ₺ |
| Ekim | 230.940 ₺ |
| Kasım | 230.940 ₺ |
| Aralık | 230.940 ₺ |