| Versiyon Adı | 1.6 D2 Premium |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 0 km |
| Sistem Gücü | 115 HP |
| Sistem Torku | 270 Nm |
| Maksimum Hız | - |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.1 lt |
| Yakıt Deposu | - |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1658 Kg |
| Uzunluk | 4854 mm |
| Genişlik | 2106 mm |
| Yükseklik | 1493 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 139.410 ₺ |
| Şubat | 139.490 ₺ |
| Mart | 139.490 ₺ |
| Nisan | 139.490 ₺ |
| Mayıs | 140.890 ₺ |
| Haziran | 140.890 ₺ |
| Temmuz | 140.890 ₺ |
| Ağustos | 140.890 ₺ |
| Eylül | 157.830 ₺ |
| Ekim | 157.830 ₺ |
| Kasım | 157.830 ₺ |
| Aralık | 157.830 ₺ |