| Versiyon Adı | 1.5 T3 Advance |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1172 km |
| Sistem Gücü | 152 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 210 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.6 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.8 lt |
| Yakıt Deposu | 68 lt |
| Bagaj Hacmi | 430 lt |
| Boş Ağırlık | 1605 Kg |
| Uzunluk | 4635 mm |
| Genişlik | 1865 mm |
| Yükseklik | 1484 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 158.950 ₺ |
| Şubat | 169.190 ₺ |
| Mart | 169.190 ₺ |
| Nisan | 169.190 ₺ |
| Mayıs | 169.190 ₺ |
| Haziran | 169.190 ₺ |
| Temmuz | 177.590 ₺ |
| Ağustos | 177.590 ₺ |
| Eylül | 176.900 ₺ |
| Ekim | 176.900 ₺ |
| Kasım | 176.900 ₺ |
| Aralık | 176.900 ₺ |