| Versiyon Adı | 2.0 TDI Elegance DSG |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 800 km |
| Sistem Gücü | 200 HP |
| Sistem Torku | 400 Nm |
| Maksimum Hız | 216 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 7.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1968 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.5 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 615 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4509 mm |
| Genişlik | 1839 mm |
| Yükseklik | 1635 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 2.045.200 ₺ |
| Mayıs | 2.096.100 ₺ |
| Haziran | 2.494.700 ₺ |
| Temmuz | 2.834.700 ₺ |
| Ağustos | 3.095.100 ₺ |
| Ekim | 3.126.000 ₺ |
| Aralık | 3.313.000 ₺ |