| Versiyon Adı | 1.5 Life |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1071 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 202 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.6 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 615 lt |
| Boş Ağırlık | 1541 Kg |
| Uzunluk | 4509 mm |
| Genişlik | 1839 mm |
| Yükseklik | 1635 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 750.500 ₺ |
| Nisan | 795.400 ₺ |
| Mayıs | 811.300 ₺ |
| Haziran | 888.200 ₺ |
| Temmuz | 937.000 ₺ |
| Ağustos | 937.400 ₺ |
| Ekim | 954.100 ₺ |
| Kasım | 1.021.700 ₺ |
| Aralık | 1.050.200 ₺ |