| Versiyon Adı | 1.4 TSI Sportline DSG |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 955 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 196 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.3 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1395 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.7 lt |
| Yakıt Deposu | 64 lt |
| Bagaj Hacmi | 470 lt |
| Boş Ağırlık | 1505 Kg |
| Uzunluk | 4426 mm |
| Genişlik | 1809 mm |
| Yükseklik | 1703 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 102.810 ₺ |
| Şubat | 102.810 ₺ |
| Mart | 103.500 ₺ |
| Nisan | 103.500 ₺ |
| Mayıs | 100.900 ₺ |