| Versiyon Adı | 1.0 Life DSG |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 784 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 189 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.1 lt |
| Yakıt Deposu | 40 lt |
| Bagaj Hacmi | 455 lt |
| Boş Ağırlık | 1223 Kg |
| Uzunluk | 4108 mm |
| Genişlik | 1760 mm |
| Yükseklik | 1584 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 828.200 ₺ |
| Nisan | 848.800 ₺ |
| Mayıs | 869.900 ₺ |
| Haziran | 1.025.600 ₺ |
| Temmuz | 1.165.400 ₺ |
| Ağustos | 1.272.700 ₺ |
| Ekim | 1.285.400 ₺ |
| Aralık | 1.362.300 ₺ |