| Versiyon Adı | 1.4 TSI Sportline 160 PS DSG |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 873 km |
| Sistem Gücü | 160 HP |
| Sistem Torku | 240 Nm |
| Maksimum Hız | 218 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1390 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.3 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 312 lt |
| Boş Ağırlık | 1360 Kg |
| Uzunluk | 4256 mm |
| Genişlik | 1810 mm |
| Yükseklik | 1406 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 83.470 ₺ |
| Şubat | 80.170 ₺ |
| Mart | 80.170 ₺ |
| Nisan | 80.170 ₺ |
| Mayıs | 85.230 ₺ |