| Versiyon Adı | 1.6 TDI Trendline |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1053 km |
| Sistem Gücü | 95 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 185 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.2 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.8 lt |
| Yakıt Deposu | 40 lt |
| Bagaj Hacmi | 351 lt |
| Boş Ağırlık | 1280 Kg |
| Uzunluk | 4053 mm |
| Genişlik | 1751 mm |
| Yükseklik | 1446 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 95.600 ₺ |
| Mart | 96.600 ₺ |
| Nisan | 99.600 ₺ |
| Mayıs | 101.600 ₺ |
| Haziran | 108.900 ₺ |
| Ağustos | 129.600 ₺ |
| Eylül | 138.600 ₺ |
| Ekim | 138.600 ₺ |
| Kasım | 124.900 ₺ |
| Aralık | 118.800 ₺ |