| Versiyon Adı | 1.0 TSI Comfortline |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 909 km |
| Sistem Gücü | 95 HP |
| Sistem Torku | 175 Nm |
| Maksimum Hız | 187 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.8 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.4 lt |
| Yakıt Deposu | 40 lt |
| Bagaj Hacmi | 351 lt |
| Boş Ağırlık | 1145 Kg |
| Uzunluk | 4053 mm |
| Genişlik | 1751 mm |
| Yükseklik | 1446 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 86.600 ₺ |
| Mart | 87.500 ₺ |
| Nisan | 90.400 ₺ |
| Mayıs | 92.200 ₺ |
| Haziran | 98.800 ₺ |
| Ağustos | 117.600 ₺ |
| Eylül | 115.700 ₺ |
| Ekim | 115.700 ₺ |
| Kasım | 103.900 ₺ |
| Aralık | 98.800 ₺ |