| Versiyon Adı | 2.0 TDI Comfortline DSG |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1245 km |
| Sistem Gücü | 240 HP |
| Sistem Torku | 500 Nm |
| Maksimum Hız | 240 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 6.1 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1968 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.3 lt |
| Yakıt Deposu | 66 lt |
| Bagaj Hacmi | 586 lt |
| Boş Ağırlık | 1721 Kg |
| Uzunluk | 4767 mm |
| Genişlik | 1832 mm |
| Yükseklik | 1456 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 156.900 ₺ |
| Şubat | 156.900 ₺ |
| Mart | 157.900 ₺ |
| Nisan | 157.900 ₺ |
| Mayıs | 157.900 ₺ |
| Haziran | 160.500 ₺ |
| Temmuz | 160.500 ₺ |
| Ağustos | 161.500 ₺ |
| Eylül | 161.500 ₺ |
| Ekim | 163.100 ₺ |
| Kasım | 167.600 ₺ |
| Aralık | 174.600 ₺ |