| Versiyon Adı | 1.4 TSI ACT Highline DSG |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1294 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 220 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1395 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.1 lt |
| Yakıt Deposu | 66 lt |
| Bagaj Hacmi | 76 lt |
| Boş Ağırlık | 1413 Kg |
| Uzunluk | 4767 mm |
| Genişlik | 1832 mm |
| Yükseklik | 1456 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 131.500 ₺ |
| Şubat | 131.500 ₺ |
| Mart | 132.400 ₺ |
| Nisan | 132.400 ₺ |
| Mayıs | 132.400 ₺ |
| Haziran | 136.700 ₺ |
| Temmuz | 136.700 ₺ |
| Ağustos | 137.600 ₺ |
| Eylül | 137.600 ₺ |
| Ekim | 139.000 ₺ |
| Kasım | 149.000 ₺ |
| Aralık | 155.300 ₺ |