| Versiyon Adı | 1.6 TDI Highline |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1650 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 206 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.8 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4 lt |
| Yakıt Deposu | 66 lt |
| Bagaj Hacmi | 586 lt |
| Boş Ağırlık | 1444 Kg |
| Uzunluk | 4767 mm |
| Genişlik | 1832 mm |
| Yükseklik | 1456 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 112.400 ₺ |
| Şubat | 112.400 ₺ |
| Mart | 112.400 ₺ |
| Nisan | 112.400 ₺ |
| Mayıs | 112.400 ₺ |
| Haziran | 116.700 ₺ |
| Temmuz | 116.700 ₺ |
| Ağustos | 118.600 ₺ |
| Eylül | 119.900 ₺ |
| Ekim | 122.700 ₺ |
| Kasım | 122.700 ₺ |
| Aralık | 122.700 ₺ |