| Versiyon Adı | 1.4 TSI Comfortline |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1038 km |
| Sistem Gücü | 125 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 206 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.6 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1395 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.3 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 510 lt |
| Boş Ağırlık | 1341 Kg |
| Uzunluk | 4659 mm |
| Genişlik | 1778 mm |
| Yükseklik | 1482 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 87.800 ₺ |
| Şubat | 89.200 ₺ |
| Mart | 89.200 ₺ |
| Nisan | 90.000 ₺ |
| Mayıs | 90.000 ₺ |
| Haziran | 91.900 ₺ |
| Temmuz | 92.800 ₺ |
| Ağustos | 95.200 ₺ |
| Eylül | 96.900 ₺ |
| Ekim | 98.400 ₺ |
| Kasım | 100.600 ₺ |
| Aralık | 106.100 ₺ |