| Versiyon Adı | 1.2 TSI Trendline |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1100 km |
| Sistem Gücü | 105 HP |
| Sistem Torku | 175 Nm |
| Maksimum Hız | 194 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.7 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1197 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 510 lt |
| Boş Ağırlık | 1325 Kg |
| Uzunluk | 4659 mm |
| Genişlik | 1778 mm |
| Yükseklik | 1482 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 75.700 ₺ |
| Şubat | 77.000 ₺ |
| Mart | 77.000 ₺ |
| Nisan | 77.800 ₺ |
| Mayıs | 77.800 ₺ |
| Haziran | 79.600 ₺ |
| Temmuz | 80.500 ₺ |
| Ağustos | 82.600 ₺ |
| Eylül | 84.100 ₺ |
| Ekim | 85.400 ₺ |
| Kasım | 87.400 ₺ |
| Aralık | 92.200 ₺ |