| Versiyon Adı | 1.6 TDI Highline DSG |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1170 km |
| Sistem Gücü | 105 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.7 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 510 lt |
| Boş Ağırlık | 1412 Kg |
| Uzunluk | 4659 mm |
| Genişlik | 1778 mm |
| Yükseklik | 1482 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 89.400 ₺ |
| Şubat | 89.300 ₺ |
| Mart | 89.300 ₺ |
| Nisan | 89.300 ₺ |
| Mayıs | 89.300 ₺ |
| Haziran | 93.400 ₺ |
| Temmuz | 93.400 ₺ |
| Ağustos | 94.100 ₺ |
| Eylül | 95.900 ₺ |
| Ekim | 98.000 ₺ |