| Versiyon Adı | Yeni 1.6 TDI Comfortline |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1220 km |
| Sistem Gücü | 115 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 198 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.2 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.1 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 380 lt |
| Boş Ağırlık | 1424 Kg |
| Uzunluk | 4258 mm |
| Genişlik | 1799 mm |
| Yükseklik | 1452 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 104.900 ₺ |
| Nisan | 105.500 ₺ |
| Mayıs | 105.500 ₺ |
| Haziran | 107.700 ₺ |
| Temmuz | 108.600 ₺ |
| Ağustos | 111.300 ₺ |
| Eylül | 112.900 ₺ |
| Ekim | 114.600 ₺ |
| Kasım | 117.200 ₺ |
| Aralık | 123.700 ₺ |