| Versiyon Adı | Yeni 1.0 TSI Comfortline |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1042 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 196 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.8 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 380 lt |
| Boş Ağırlık | 1333 Kg |
| Uzunluk | 4258 mm |
| Genişlik | 1799 mm |
| Yükseklik | 1452 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 87.800 ₺ |
| Nisan | 88.400 ₺ |
| Mayıs | 88.400 ₺ |
| Haziran | 90.400 ₺ |
| Temmuz | 90.900 ₺ |
| Ağustos | 92.700 ₺ |
| Eylül | 94.100 ₺ |
| Ekim | 95.400 ₺ |
| Kasım | 97.600 ₺ |
| Aralık | 102.900 ₺ |