| Versiyon Adı | R 2.0 TSI DSG |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 797 km |
| Sistem Gücü | 280 HP |
| Sistem Torku | 380 Nm |
| Maksimum Hız | 250 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 4.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1984 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.9 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 343 lt |
| Boş Ağırlık | 1495 Kg |
| Uzunluk | 4276 mm |
| Genişlik | 1799 mm |
| Yükseklik | 1436 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 163.920 ₺ |
| Şubat | 163.920 ₺ |
| Mart | 163.920 ₺ |
| Nisan | 183.010 ₺ |
| Mayıs | 164.000 ₺ |
| Temmuz | 173.800 ₺ |
| Ağustos | 177.050 ₺ |
| Eylül | 179.000 ₺ |
| Ekim | 183.540 ₺ |
| Kasım | 177.050 ₺ |
| Aralık | 177.050 ₺ |