| Versiyon Adı | Cargo Maxi 2.0 |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 962 km |
| Sistem Gücü | 122 HP |
| Sistem Torku | 320 Nm |
| Maksimum Hız | 184 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.1 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1968 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.2 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1508 Kg |
| Uzunluk | 4853 mm |
| Genişlik | 1855 mm |
| Yükseklik | 1864 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 1.282.000 ₺ |
| Nisan | 1.361.000 ₺ |
| Mayıs | 1.415.000 ₺ |
| Temmuz | 1.465.000 ₺ |
| Ağustos | 1.495.000 ₺ |
| Aralık | 1.557.000 ₺ |