| Versiyon Adı | 2.0 TDI Style DSG |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1020 km |
| Sistem Gücü | 122 HP |
| Sistem Torku | 320 Nm |
| Maksimum Hız | 186 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1968 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.9 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 1213 lt |
| Boş Ağırlık | 1576 Kg |
| Uzunluk | 4500 mm |
| Genişlik | 1855 mm |
| Yükseklik | 1798 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 279.900 ₺ |
| Nisan | 289.500 ₺ |
| Mayıs | 295.500 ₺ |
| Haziran | 306.500 ₺ |
| Temmuz | 316.500 ₺ |
| Ağustos | 319.500 ₺ |
| Ekim | 342.500 ₺ |
| Kasım | 363.500 ₺ |
| Aralık | 501.500 ₺ |