| Versiyon Adı | Maxi Van 2.0 TDI |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1196 km |
| Sistem Gücü | 102 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 172 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1968 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.6 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1382 Kg |
| Uzunluk | 4506 mm |
| Genişlik | 1793 mm |
| Yükseklik | 1822 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 63.610 ₺ |
| Nisan | 63.610 ₺ |
| Mayıs | 63.610 ₺ |
| Haziran | 63.610 ₺ |
| Temmuz | 64.750 ₺ |
| Ağustos | 65.390 ₺ |
| Eylül | 66.350 ₺ |
| Ekim | 66.990 ₺ |
| Kasım | 70.310 ₺ |
| Aralık | 73.260 ₺ |