| Versiyon Adı | 1.33 Fun |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 824 km |
| Sistem Gücü | 99 HP |
| Sistem Torku | 125 Nm |
| Maksimum Hız | 175 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.7 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1329 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.1 lt |
| Yakıt Deposu | 42 lt |
| Bagaj Hacmi | 286 lt |
| Boş Ağırlık | 850 Kg |
| Uzunluk | 3950 mm |
| Genişlik | 1695 mm |
| Yükseklik | 1520 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 50.450 ₺ |
| Mart | 50.450 ₺ |
| Nisan | 50.450 ₺ |
| Mayıs | 48.900 ₺ |
| Haziran | 49.700 ₺ |
| Temmuz | 48.200 ₺ |
| Ağustos | 49.250 ₺ |
| Eylül | 50.250 ₺ |
| Ekim | 50.250 ₺ |
| Kasım | 50.900 ₺ |
| Aralık | 52.900 ₺ |