| Versiyon Adı | 1.6 D-4D Advance |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1170 km |
| Sistem Gücü | 112 HP |
| Sistem Torku | 270 Nm |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.7 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.7 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 440 lt |
| Boş Ağırlık | 1595 Kg |
| Uzunluk | 4460 mm |
| Genişlik | 1790 mm |
| Yükseklik | 1620 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 107.500 ₺ |
| Mart | 107.550 ₺ |
| Nisan | 107.550 ₺ |
| Mayıs | 110.250 ₺ |
| Haziran | 112.500 ₺ |
| Temmuz | 112.500 ₺ |
| Ağustos | 114.200 ₺ |
| Eylül | 114.200 ₺ |
| Ekim | 114.200 ₺ |
| Kasım | 114.200 ₺ |
| Aralık | 115.450 ₺ |