| Versiyon Adı | 2.4 Adventure |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1212 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 400 Nm |
| Maksimum Hız | 175 km/s |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 2393 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.6 lt |
| Yakıt Deposu | 80 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 5325 mm |
| Genişlik | 1855 mm |
| Yükseklik | 1815 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 604.500 ₺ |
| Nisan | 606.800 ₺ |
| Haziran | 640.200 ₺ |
| Temmuz | 812.450 ₺ |
| Ağustos | 735.250 ₺ |
| Aralık | 832.000 ₺ |