| Versiyon Adı | 1.5 Flame |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 893 km |
| Sistem Gücü | 123 HP |
| Sistem Torku | 153 Nm |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.1 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1490 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.6 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 471 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4630 mm |
| Genişlik | 1780 mm |
| Yükseklik | 1435 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 231.200 ₺ |
| Mart | 231.200 ₺ |
| Nisan | 231.200 ₺ |
| Mayıs | 288.200 ₺ |
| Haziran | 297.150 ₺ |
| Temmuz | 306.100 ₺ |
| Ağustos | 255.350 ₺ |
| Kasım | 353.600 ₺ |
| Aralık | 406.650 ₺ |