| Versiyon Adı | 1.6 Flame |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 833 km |
| Sistem Gücü | 132 HP |
| Sistem Torku | 159 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.7 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 471 lt |
| Boş Ağırlık | 1265 Kg |
| Uzunluk | 4630 mm |
| Genişlik | 1780 mm |
| Yükseklik | 1435 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 130.000 ₺ |
| Mart | 130.000 ₺ |
| Nisan | 132.400 ₺ |
| Mayıs | 132.750 ₺ |
| Haziran | 134.100 ₺ |
| Temmuz | 150.450 ₺ |
| Kasım | 150.450 ₺ |
| Aralık | 154.950 ₺ |