| Versiyon Adı | 1.2 Advance |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 847 km |
| Sistem Gücü | 116 HP |
| Sistem Torku | 185 Nm |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1197 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.9 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 377 lt |
| Boş Ağırlık | 1050 Kg |
| Uzunluk | 4360 mm |
| Genişlik | 1795 mm |
| Yükseklik | 1565 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 120.300 ₺ |
| Mart | 120.300 ₺ |
| Nisan | 133.800 ₺ |
| Mayıs | 138.900 ₺ |
| Haziran | 143.750 ₺ |
| Temmuz | 163.350 ₺ |
| Ekim | 165.350 ₺ |
| Aralık | 148.350 ₺ |