| Versiyon Adı | 1.8 Hybrid Dynamic |
| Enerji Türü | Full Hibrit |
| Ortalama Menzil | ~ 1316 km |
| Sistem Gücü | 122 HP |
| Sistem Torku | 142 Nm |
| Maksimum Hız | 170 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1798 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.8 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 377 lt |
| Boş Ağırlık | 1050 Kg |
| Uzunluk | 4360 mm |
| Genişlik | 1795 mm |
| Yükseklik | 1565 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 199.900 ₺ |
| Mart | 152.600 ₺ |
| Nisan | 155.700 ₺ |
| Mayıs | 157.300 ₺ |
| Haziran | 159.650 ₺ |
| Temmuz | 159.650 ₺ |
| Ağustos | 152.650 ₺ |
| Eylül | 160.300 ₺ |
| Ekim | 168.300 ₺ |
| Kasım | 175.800 ₺ |
| Aralık | 160.500 ₺ |