| Versiyon Adı | Touring Sports 1.8 Hybrid Advance Skypack |
| Enerji Türü | Full Hibrit |
| Ortalama Menzil | ~ 1098 km |
| Sistem Gücü | 136 HP |
| Sistem Torku | 142 Nm |
| Maksimum Hız | 175 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1798 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.1 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 530 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4595 mm |
| Genişlik | 1760 mm |
| Yükseklik | 1485 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 132.500 ₺ |
| Nisan | 135.800 ₺ |
| Mayıs | 137.150 ₺ |
| Haziran | 142.750 ₺ |
| Temmuz | 148.600 ₺ |
| Ağustos | 156.200 ₺ |
| Eylül | 172.100 ₺ |
| Ekim | 170.100 ₺ |
| Kasım | 157.750 ₺ |
| Aralık | 157.750 ₺ |