| Versiyon Adı | Touring Sports 1.4 D-4D Premium Navi |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1098 km |
| Sistem Gücü | 90 HP |
| Sistem Torku | 205 Nm |
| Maksimum Hız | 175 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 13 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1364 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.1 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 530 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4595 mm |
| Genişlik | 1760 mm |
| Yükseklik | 1485 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 95.300 ₺ |
| Nisan | 95.300 ₺ |
| Mayıs | 95.300 ₺ |
| Haziran | 95.850 ₺ |
| Temmuz | 95.850 ₺ |
| Ağustos | 95.850 ₺ |
| Eylül | 95.850 ₺ |
| Ekim | 95.850 ₺ |
| Kasım | 101.040 ₺ |
| Aralık | 105.400 ₺ |