| Versiyon Adı | 1.4 D-4D Premium |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1250 km |
| Sistem Gücü | 90 HP |
| Sistem Torku | 205 Nm |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.5 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1364 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 360 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4330 mm |
| Genişlik | 1760 mm |
| Yükseklik | 1475 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 88.200 ₺ |
| Mart | 88.200 ₺ |
| Nisan | 88.200 ₺ |
| Mayıs | 88.200 ₺ |
| Haziran | 88.700 ₺ |
| Temmuz | 88.700 ₺ |
| Ağustos | 88.700 ₺ |
| Eylül | 88.700 ₺ |
| Ekim | 88.700 ₺ |
| Kasım | 93.540 ₺ |
| Aralık | 97.600 ₺ |