| Versiyon Adı | 1.4 D-4D Advance |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1190 km |
| Sistem Gücü | 90 HP |
| Sistem Torku | 205 Nm |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.5 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1364 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.2 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 353 lt |
| Boş Ağırlık | 1265 Kg |
| Uzunluk | 4275 mm |
| Genişlik | 1760 mm |
| Yükseklik | 1460 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 71.300 ₺ |
| Nisan | 71.300 ₺ |
| Mayıs | 72.000 ₺ |
| Haziran | 72.000 ₺ |
| Temmuz | 73.500 ₺ |
| Ağustos | 73.500 ₺ |
| Eylül | 73.500 ₺ |
| Ekim | 73.500 ₺ |
| Kasım | 80.950 ₺ |
| Aralık | 77.950 ₺ |