| Versiyon Adı | 1.33 Life |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 862 km |
| Sistem Gücü | 99 HP |
| Sistem Torku | 128 Nm |
| Maksimum Hız | 175 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.6 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1329 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.8 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 360 lt |
| Boş Ağırlık | 1195 Kg |
| Uzunluk | 4330 mm |
| Genişlik | 1760 mm |
| Yükseklik | 1475 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 47.750 ₺ |
| Nisan | 47.750 ₺ |
| Mayıs | 48.250 ₺ |
| Ağustos | 50.950 ₺ |
| Eylül | 54.800 ₺ |
| Ekim | 54.800 ₺ |
| Kasım | 54.800 ₺ |
| Aralık | 51.800 ₺ |