| Versiyon Adı | Spaceback 1.2 Ambition DSG |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 0 km |
| Sistem Gücü | 90 HP |
| Sistem Torku | 160 Nm |
| Maksimum Hız | 184 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.3 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1197 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.7 lt |
| Yakıt Deposu | - |
| Bagaj Hacmi | 384 lt |
| Boş Ağırlık | 1194 Kg |
| Uzunluk | 4304 mm |
| Genişlik | 1706 mm |
| Yükseklik | 1459 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 56.700 ₺ |
| Mart | 56.700 ₺ |
| Nisan | 56.700 ₺ |
| Mayıs | 56.700 ₺ |
| Haziran | 57.700 ₺ |
| Temmuz | 57.800 ₺ |
| Ağustos | 57.800 ₺ |
| Eylül | 57.800 ₺ |
| Ekim | 58.800 ₺ |
| Kasım | 62.700 ₺ |
| Aralık | 63.700 ₺ |