| Versiyon Adı | 1.2 Style DSG |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 0 km |
| Sistem Gücü | 90 HP |
| Sistem Torku | - |
| Maksimum Hız | 186 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1197 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.7 lt |
| Yakıt Deposu | - |
| Bagaj Hacmi | 530 lt |
| Boş Ağırlık | 1165 Kg |
| Uzunluk | 4483 mm |
| Genişlik | 1706 mm |
| Yükseklik | 1461 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 64.000 ₺ |
| Mart | 64.000 ₺ |
| Nisan | 64.000 ₺ |
| Mayıs | 64.000 ₺ |
| Haziran | 65.000 ₺ |
| Temmuz | 65.100 ₺ |
| Ağustos | 65.100 ₺ |
| Eylül | 65.100 ₺ |
| Ekim | 66.100 ₺ |
| Kasım | 72.600 ₺ |
| Aralık | 73.600 ₺ |