| Versiyon Adı | Yeni 1.6 TDI Style DSG |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 0 km |
| Sistem Gücü | 115 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 202 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.9 lt |
| Yakıt Deposu | - |
| Bagaj Hacmi | 568 lt |
| Boş Ağırlık | 1320 Kg |
| Uzunluk | 4670 mm |
| Genişlik | 1814 mm |
| Yükseklik | 1461 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 116.900 ₺ |
| Mayıs | 116.900 ₺ |
| Haziran | 116.900 ₺ |
| Temmuz | 118.400 ₺ |
| Ağustos | 118.400 ₺ |
| Eylül | 120.400 ₺ |
| Ekim | 121.200 ₺ |
| Kasım | 124.900 ₺ |
| Aralık | 128.900 ₺ |