| Versiyon Adı | Yeni 1.0 TSI Optimal |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 0 km |
| Sistem Gücü | 115 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 203 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.8 lt |
| Yakıt Deposu | - |
| Bagaj Hacmi | 568 lt |
| Boş Ağırlık | 1225 Kg |
| Uzunluk | 4670 mm |
| Genişlik | 1814 mm |
| Yükseklik | 1461 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 86.900 ₺ |
| Mayıs | 86.900 ₺ |
| Haziran | 84.900 ₺ |
| Temmuz | 88.400 ₺ |
| Ağustos | 88.400 ₺ |
| Eylül | 89.400 ₺ |
| Ekim | 90.000 ₺ |
| Kasım | 93.100 ₺ |
| Aralık | 94.000 ₺ |