| Versiyon Adı | 1.6 TDI Ambition 110 HP |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1447 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 197 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.6 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.8 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 568 lt |
| Boş Ağırlık | 1305 Kg |
| Uzunluk | 4659 mm |
| Genişlik | 1814 mm |
| Yükseklik | 1461 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ağustos | 68.400 ₺ |
| Eylül | 71.100 ₺ |
| Ekim | 71.100 ₺ |
| Kasım | 71.100 ₺ |
| Aralık | 71.100 ₺ |