| Versiyon Adı | 1.2 TSI Optimal DSG 110 HP |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1122 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 175 Nm |
| Maksimum Hız | 199 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.3 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1197 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.9 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 568 lt |
| Boş Ağırlık | 1255 Kg |
| Uzunluk | 4659 mm |
| Genişlik | 1814 mm |
| Yükseklik | 1461 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ağustos | 68.400 ₺ |
| Eylül | 71.800 ₺ |
| Ekim | 71.800 ₺ |
| Kasım | 71.800 ₺ |
| Aralık | 71.800 ₺ |