| Versiyon Adı | 1.2 TSI Elegance DSG |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1000 km |
| Sistem Gücü | 105 HP |
| Sistem Torku | 175 Nm |
| Maksimum Hız | 196 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1197 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 568 lt |
| Boş Ağırlık | 1255 Kg |
| Uzunluk | 4659 mm |
| Genişlik | 1814 mm |
| Yükseklik | 1461 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 67.900 ₺ |
| Mart | 67.900 ₺ |
| Nisan | 67.900 ₺ |
| Mayıs | 68.400 ₺ |
| Haziran | 69.900 ₺ |
| Temmuz | 69.900 ₺ |
| Ağustos | 69.900 ₺ |