| Versiyon Adı | 1.5 Prestige |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 795 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 205 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.3 lt |
| Yakıt Deposu | 58 lt |
| Bagaj Hacmi | 835 lt |
| Boş Ağırlık | 1602 Kg |
| Uzunluk | 4697 mm |
| Genişlik | 1882 mm |
| Yükseklik | 1681 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 2.439.000 ₺ |
| Mart | 2.494.000 ₺ |
| Nisan | 2.679.000 ₺ |
| Mayıs | 2.679.000 ₺ |
| Haziran | 2.679.000 ₺ |