| Versiyon Adı | 1.2 Esprit Alpine |
| Enerji Türü | Full Hibrit |
| Ortalama Menzil | ~ 1160 km |
| Sistem Gücü | 200 HP |
| Sistem Torku | 410 Nm |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1199 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.0 lt |
| Yakıt Deposu | 58 lt |
| Bagaj Hacmi | 530 lt |
| Boş Ağırlık | 1660 Kg |
| Uzunluk | 4710 mm |
| Genişlik | 1866 mm |
| Yükseklik | 1613 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ağustos | 3.430.000 ₺ |
| Eylül | 3.430.000 ₺ |
| Ekim | 3.570.000 ₺ |
| Kasım | 3.600.000 ₺ |
| Aralık | 3.750.000 ₺ |