| Versiyon Adı | 1.5 BlueDCi Icon |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1135 km |
| Sistem Gücü | 115 HP |
| Sistem Torku | 260 Nm |
| Maksimum Hız | 197 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1461 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.7 lt |
| Yakıt Deposu | 42 lt |
| Bagaj Hacmi | 391 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4050 mm |
| Genişlik | 1798 mm |
| Yükseklik | 1440 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 159.400 ₺ |
| Mart | 170.000 ₺ |
| Mayıs | 176.000 ₺ |
| Haziran | 189.000 ₺ |
| Temmuz | 190.600 ₺ |
| Ağustos | 212.900 ₺ |
| Eylül | 215.900 ₺ |
| Ekim | 220.900 ₺ |
| Kasım | 288.900 ₺ |
| Aralık | 287.100 ₺ |