| Versiyon Adı | 1.3 Icon EDC |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 792 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 240 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1332 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.3 lt |
| Yakıt Deposu | 42 lt |
| Bagaj Hacmi | 391 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4050 mm |
| Genişlik | 1798 mm |
| Yükseklik | 1440 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 154.500 ₺ |
| Mart | 164.500 ₺ |
| Mayıs | 170.500 ₺ |
| Haziran | 177.500 ₺ |
| Temmuz | 179.100 ₺ |
| Ağustos | 200.900 ₺ |
| Eylül | 203.900 ₺ |
| Ekim | 209.900 ₺ |
| Kasım | 227.900 ₺ |
| Aralık | 227.100 ₺ |