| Versiyon Adı | Sport Tourer 1.2 Icon EDC |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 865 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 190 Nm |
| Maksimum Hız | 199 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1197 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.2 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 443 lt |
| Boş Ağırlık | 1199 Kg |
| Uzunluk | 4267 mm |
| Genişlik | 1732 mm |
| Yükseklik | 1445 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 57.950 ₺ |
| Haziran | 57.950 ₺ |
| Temmuz | 58.700 ₺ |
| Ağustos | 58.700 ₺ |
| Eylül | 61.650 ₺ |
| Ekim | 62.550 ₺ |
| Kasım | 62.550 ₺ |
| Aralık | 64.550 ₺ |