| Versiyon Adı | 1.3 Joy EDC |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 873 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 240 Nm |
| Maksimum Hız | 193 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.6 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1333 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.5 lt |
| Yakıt Deposu | 48 lt |
| Bagaj Hacmi | 422 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4227 mm |
| Genişlik | 1797 mm |
| Yükseklik | 1576 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Kasım | 292.900 ₺ |
| Aralık | 293.100 ₺ |