| Versiyon Adı | 1.5 DCi Outdoor |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1250 km |
| Sistem Gücü | 90 HP |
| Sistem Torku | 220 Nm |
| Maksimum Hız | 171 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 13.1 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1461 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.6 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 377 lt |
| Boş Ağırlık | 1170 Kg |
| Uzunluk | 4122 mm |
| Genişlik | 1778 mm |
| Yükseklik | 1566 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 73.400 ₺ |
| Şubat | 68.550 ₺ |
| Mart | 68.750 ₺ |
| Nisan | 68.750 ₺ |
| Mayıs | 67.750 ₺ |
| Haziran | 67.750 ₺ |
| Temmuz | 69.250 ₺ |
| Ağustos | 69.250 ₺ |
| Eylül | 72.000 ₺ |
| Ekim | 73.000 ₺ |
| Kasım | 72.100 ₺ |
| Aralık | 74.250 ₺ |