| Versiyon Adı | 1.5 BlueHDi Active |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1190 km |
| Sistem Gücü | 100 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 172 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.5 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.2 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 775 lt |
| Boş Ağırlık | 1465 Kg |
| Uzunluk | 4403 mm |
| Genişlik | 1848 mm |
| Yükseklik | 1879 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 201.670 ₺ |
| Mart | 196.500 ₺ |
| Nisan | 196.500 ₺ |
| Mayıs | 203.000 ₺ |
| Haziran | 213.000 ₺ |
| Temmuz | 221.000 ₺ |
| Ekim | 243.000 ₺ |
| Kasım | 269.000 ₺ |
| Aralık | 357.000 ₺ |